pre1
طراحی کاراکتر وبسایت میلوژی

در ادامه ی پروژه ی طراحی کاراکتر تبلیغاتی برای وبسایت میلوژی، که شرح آن در مطلب قبلی رفت. کاراکتر دومی در نظر گرفته شد که «پروفسور» بتواند در تعامل با او  اطلاعات مورد نظر کاربران را به آنها بدهد. کاراکتر ی که به نوعی همکار و یا دستیار وی محسوب شود و کاربر بتواند با توجه به سلیقه ی خود یکی از این دو را برای همراهی در مراحل مختلفی که در سایت در نظر گرفته شده انتخاب نماید. برای ایجاد تنوع مقرر گردید که کاراکتر دوم یک خانم دکتر باشد که ضمن داشتن ظاهری معقول تر در قبال کاراکتر «پروفسور» تعادل جنبه ی ژولیدگی و حواسپرتی وی را حفظ کند.

همچون دیگر پروژه های طراحی کاراکتر، همانگونه که در تصویر زیر قابل مشاهده ست ،چندین اتود برای کاراکتر مورد نظر زده شد که از بین آنها ، شماره ی ۲ به عنوان گزینه ی نهایی انتخاب گردید که  پس از اندکی تغییر به همان چیزی تبدیل شد که می بایست باشد.

طراحی کاراکتر

به این ترتیب همکار «پروفسور» هم با این پروژه همراه گردید. همکاری که قرار بود یکی از دو انتخاب کاربرای سایت برای ارائه ی توضیحات و راهنمایی ها باشد.شاید عده ای باشند که یک راهنما با ظاهری معقول تر را ترجیح بدهند!

کاراکتر دوم هم ، بایستی همراه با توضیحاتی که به کاربر می دهد، شاد، غمگین،متفکر و متعجب شود، پس علاوه بر فیگور اصلی که حالتی نرمال دارد، به حالات چهره در موقعیت های مختلف نیز نیاز داشت.

دیگر پروژه های طراحی شخصیت تبلیغاتی را نیز در گالری ببینید.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.