تصویر سازی پیرلو

تصویرسازی , طراحی کاراکتر: «پیرلو»ی محبوب!

تصویرسازی ، طراحی کاراکتر: «آندره آ پیرلو» درمیان پروژه های سفارشی که به واسطه ی اعمال سلیقه ی سفارش دهنده و یا سایر عوامل اعم از کم بودن وقت و یا… همه چیز طبق نظر و سلیقه ی خودت پیش نمی رود. انجام یک فریم تصویرسازی، یا طراحی یک کاراکتر ،می تواند حالت را خوش کند! چون فرصتیست تا به سراغ سوژه ی مورد علاقه ات با سبک اجرای مورد نظرت بروی. اگر اهل فوتبال هستید که خوب می دانید ولی اگر نیستید من برایتان می گویم که« اندره آ پیرلو» جر معدود بازیکنانیست که در هر ۳ تیم راه راه پوش ایتالیایی توپ زده، و برای یک علاقمند به فوتبال ایتالیا چه سوژه ای از این بهتر؟ تصویر سازی پیرلوی محبوب من! مخصوصا وقتی قرار نیست کسی به عنوان سفارش دهنده برای کاری که می خواهی انجام دهی تعیین تکلیف کند! و همه ی کار از ابتدا تا انتها طبق سلیقه و نظر خودت پیش می رود!( ضمن احترام برای همه ی سفارش دهندگانی که برای تخصص شما احترام قائلند و در نتیجه ی کار دخالت نمی کنند)

برای تصویرسازی , طراحی کاراکتر ،وقتی سوژه ی  ای رئال داشته باشید ، هر چند نیازی به تخیل نیست ولی می توان به سبکهایی از اجرا فکر کرد که علاوه بر شباهت به شخصیت مورد نظر ، چارچوبهای تصویرسازی رئال را هم بشکند. به همین دلیل تصمیم گرفتم تصویری مینیمال از” آندره آ” را طراحی کنم.

تصویرسازی , طراحی کاراکتر

دور شدن از فرم واقعی اجزا صورت و مو، رسیدن به بافتی میله ای برای نشان دادن ریش ، به طوریکه بیننده را در همان ابتدا به یاد تصویر کاراکتر مورد نظر بیاندازد ، همه در کنار هم نتیجه ای را به همراه داشت که در ادامه ملاحظه می نمایید:

تصویرسازی , طراحی کاراکتر

دیگر پروژه های طراحی شخصیت تبلیغاتی را نیز در گالری ببینید.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.